About

14. července 2015 v 12:06 | Lorn

ABOUT

Whisper RPG je textová RPG hra s originálním motivem.
Zničehonic se probouzíš uprostřed lesa, sám a bez jakýchkoliv věcí. Je ti zima, máš hlad a krk ti spaluje palčivá žízeň. Co se stalo? Kde jsi? Byl jsi přece zrovna na nějaké párty, užíval si alkoholu a drog a ignoroval vibrace telefonu, když ti volali tví rodiče. Unesli tě snad? Odpovědi ti přináší dopis. A přináší jednu důležitou zprávu: Žij nebo zemři.
Toto je příběh přeživších. Jestli přežiješ pobyt na neobydleném ostrově plném překážek, divých šelem a neznamých tajemstvích, o tom rozhoduješ jen ty sám.

REÁLIE

Hra se odehrává na opuštěném ostrově, na který se vaše postava dostala neznámo jak. Vysvětlení vám přinaší až dopis, ve kterém zjišťujete, že jste se dostali do nápravného programu. Prý abyste si začali vážit života. Za jiných okolností by možná tento ostrov byl ideální místo na rekreaci, ale ne teď. Teď je to boj o přežití.
Smiřte se s tím, že některé postavy zkrátka umřou. Tohle je boj o přežití, ne pohádka se šťastným koncem. Jestliže chcete pravděpodobnost vašeho úmrtí zmenšit, najezte a napijte se alespoň jednou za 7 dní. K přežití vám můžou pomoct i věci, co najdete po probuzení u sebe. Více ZDE.
V této hře se také jednou za čas objeví výzvy, které pošlu na mail vždy 1 - 2 lidem. Můžou se týkat čehokoliv a kohokoliv. Pokud výzvu splníte, čeká vás odměna. Pokud ne, čeká vás menší trest. Výzvy tu jsou proto, aby byla hra záživnější.


- Lorn
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama