Daniel James Pierson

17. července 2015 v 20:34 | Lorn |  Postavy


  • Vzhled
Postavou Danny vlastně ani nijak nevyčnívá z davu. Je středně vysoké a štíhlé až hubené postavy, jeho ruce a nohy jsou svalnaté i když od pouhého pohledu ne tak značně, břicho má vypracované. Jeho pokožka je docela citlivá a plná jizev, škrábanců či modřin. Velice lehce se opálí ovšem ne do hnědá, nýbrž pěkně do zlatova. Jeho obličej je ostřeji řezaný a jsou lehce vidět i lícní kosti. Vlasy jsou krátké a mají opravdu velice světle hnědou barvu, dají se označovat za špinavý blond, stejné barvy je i nepříliš husté obočí pod kterým se nachází krásné, oceánově modré oči mezi kterými se nachází středně velký nos a pod ním růžové rty.

  • Povaha
Na první dojem rozhodně pořádný šprýmař a možná trošku egoista, ovšem to platí jen pokud on Vás nezná. Nechová se zrovna přátelsky a téměř nic nebere vážně a na lidi si většinou dělá názor hned jen tak od pohledu. Vyčíst něčí povahu mu nedělá žádný problém - je v tom ve skutečnosti docela dobrý, někdy mu sice unikne pár věcí, ty však většinou nejsou moc podstatné. Nutné je dodat že s ním si nikdy nemůžete být jistí - až nadpřirozeně dobře se přetvařuje a vy prostě nemáte zrovna pravděpodobnou šanci ho prokouknout, pokud mu nečtete myšlenky - takových lidí ale moc není, takže mu většinou všechno vychází. Také byste měli vědět, že je velice svéhlavý a tvrdohlavý. Je naprosto nepředvídatelný a ačkoli sám v lidech umí dobře číst, v něm se číst jednoduše nedá - nikdy nemůžete vědět co chystá. Jeho slabou stránkou je rodina a přátelé, je schopný pro ně obětovat vše co má, ale i to co nemá - udělá jim co jim na očích vidí a v takovém případě je velice ochranářský. Kdokoli kdo k nim vztáhne ruku je nepřítel a vyslouží si od něj pořádný výprask. Jenže vypracovat se u něj na takové místo pro které toto udělá se může zdát nemožné, protože takovým přítelem se prostě nemůžete stát přes noc. Vlastně celkově získat si jeho důvěru je obtížné a neuvěřitelně lehké ji ztratit. Ve skutečnosti málokdo ví, kdo doopravdy je. Pokud patříte mezi jeho opravdové přátele, zjistíte že je opravdu ochranářský a hlavně citlivý, což vůbec nikdo nemůže ani tušit, protože jak bylo řečeno se velice dobře přetvařuje a díky tomu nikdo nemá šanci to poznat. Svou citlivost skrývá právě pod šprýmaře a egoistu, kterým vlastně ve skutečnosti vůbec není. Někdy se může zdát že je samotářský, protože se stává, že chce být prostě v danou chvíli sám, hledá osamocená místa nebo od sebe ostatní odhání, což se stává právě, když o jeho důvěru přijde někdo z jeho přátel.

  • Historie
Daniel se narodil v Irsku, narodil se o měsíc dříve a doktoři ho museli oživovat, jeho život tedy nezačal moc růžově a později se také zjistilo, že se narodil jen s jednou ledvinou. Ve dvou letech mu zemřela matka a otec se za nějakou dobu nervově zhroutil, takže ho další tři roky vychovával jeho o několik let starší bratr, pak se ale jeho už zletilý bratr dostal do problémů a Danny se dostal do dětského domova, kde vyrůstal do svých šesti let, kdy si ho vzala pěstounská rodina u které se měl velice dobře a žil s nimi do deseti let, kdy oba jeho náhradní rodiče zemřeli při dopravní nehodě a Daniel se vrátil zpátky do dětského domova. Tam si ho za nedlouho vzal mladý pár u kterého se mu zrovna nelíbilo a když po asi dvou letech přišla puberta, jednoduše utekl do ulic. Tam si našel partu lidí se kterou začal páchat nejprve lehké průšvihy v podobě brání nedojezeného jídla v restauracích nebo žebrání na ulicích. Tyto činnosti se ale čím dál víc stupňovaly až ke krádežím v obchoďácích, jednou se to ale nepovedlo, většina jeho přátel z party skončila ve vězení, zatím co Danny skončil tady.

  • Inventář
Švýcarský nožík, Balíček kapesníčků, Energetická tyčinka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama