Emily Ross

15. července 2015 v 19:45 | Lorn |  Postavy


  • Vzhled
Emily je štíhlé, poměrně vysoké postavy s bledou pletí. Ráda se chlubí svými tetováními, které můžete najít na několika částech jejího těla. Na levém zápěstí si můžete všimnout nápisu Fuck!, na břiše pak siluety pavouka, a nakonec velké tetování andělských křídel na zádech, které zabírá většinu její pokožky. Pokud se zaměříte na její obličej, spatříte tmavě modré oči, lemované hustými řasami, a úzký nos, pod kterým se ční světlé růžové rty. Vlnité vlasy, hrající všemi odstíny modré a fialové, často spatříte volně rozpuštěné nebo v jednoduchém copu. Když se s vámi baví, můžete si všimnout, jak jeden pramínek vlasů neustále natáčí na prst - zvyk, ke který pochytila od její bývalé nejlepší kamarádky na základní škole. Pokud zrovna náhodou není ve škole (což je stejně vzácné jako vidět v Austrálii ledního medvěda), můžete na ní vidět dost vyzývavé oblečení.

  • Povaha
Drzá, divoká a se širokou zásobou jedovatých poznámek. Takto nějak by se dala popsat Emily. Patří k té škále lidem, co mají rádi špatnou společnost. Alkohol, večírky a sem tam i nějaká ta zkušenost s drogama. Rozhodně nepatří k andílkům, kteří mají vždy nažehlenou školní uniformu a dodržují večerku. Ve vážnějších chvílích však i ona zavře pusu a odpustí si své poznámky, čímž některé lidi dokáže dost překvapit. Co se vztahů týče, není to moc dobrá kamarádka - většinou myslí jen na sebe a na své vlastní zájmy. Pokud chcete útěchu, hledejte někoho jiného, protože empatie je u Emily cizí slovo. Nedokáže se vcítit do kůže někoho jiného a tak někdy může ostatním připadat chladná. Pokud si s ní však padnete do oka, překvapí vás svou oddaností. Klidně se za vás bude bít, bránit vás (ať už slovy či pěstmi) a dokáže se obětovat pro vaše blaho.

  • Historie
Emily se narodila jednoho deštivého listopadového dne v Anglii, kde žila jen se svou matkou celých deset let. Otec od nich zdrhl jen co zjitil, že je její máma těhotná. Jí to kupodivu nevadilo, neznala ho a život v úplné rodině nikdy nezažila, takže jí ani nezajímalo o co přišla. Kromě tohoto incidentu bylo její dětství obyčejné. Měla pár kamarádů, ráda trhala barbínám končetiny a žádné velké trauma neprotrpěla. Sice měla na prvním (a vlastně i na druhém) stupni potíže, aby vůbec prolezla, ale za hloupou se označit nedala. Když jí bylo patnáct, přišla - pro někoho dobrá - novina: bude mít sestřičku. Jenže pro Emily to znamenalo opustit jejich dům, její přátele a vůbec všechno na co byla zvyklá. A měla mít nového otce. Zazobaného politika, ze kterého sálala faleš na kilometry daleko. Bylo jasné, že se Em vzpírala a neodpustila si žádnou sarkastickou poznámku, kterou mohla obdařit svého nového "otce". Ani luxus jejich nového domu (nebo spíš vily) si neužila. Byla tam sotva týden, než jí vyhodili na internát. Snad netřeba říkat, že tam vydržela jen chvíli, než jí vyhodili. Domů se však nevrátila jako ta blond holčička, kterou byla, než odjela. Vrátila se s hlavou hrající duhou a cigaretou v ruce. Zařekla se, že už nebude taková jako dřív. Od té doby navštívila snad všechny kluby, bary a hospody, které kdy v Anglii byli, vystřídala na hlavě celou škálu barev, nechala se tetovat a na každé škole byla maximálně týden, než jí vyhodili. Ignorovala promluvy do duše od svých rodičů, zákazy a dál si vesele žila svůj život. Dokud se neprobudila na tom ostrově.

  • Inventář
1 malá láhev alkoholu, švýcarský nožík, energetická tyčinka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama