Emma Brown

16. července 2015 v 13:09 | Lorn |  Postavy


  • Vzhled
Emma je štíhlé postavy o výšce 168 cm. Její hlavu pokrývají dlouhé vlnité tmavé vlasy. Obličej připomíná srdčitý tvar. Na svět se dívá hnědýma očima, mezi kterými se rýsuje menší nos. Její rty jsou úzké, zuby krásně rovné a bílé. Její oblečení je velmi často provokativní, hlavně pro muže. Většinou s hlubokým výstřihem, ale nikdy neudělá ostudu. Obléká se do oblečení, které je zrovna v módě, ale i do sportovního a pohodlného, které zrovna neletí.

  • Povaha
Její povaha je zvláštní. Na první dojem působí velice drze a sebevědomě. Ráda navštěvuje různé párty a panáků do sebe dokáže nalít také spoustu. Ale na druhou stranu je to její jakási přetvářka. V hloubi duše je to dívka, která je plachá a touží po štěstí, dobré kariéře a šťastné rodině. Proto je velice přátelská, milá, vtipná a zodpovědná. Ale se svými ne nejlepšími přáteli se chová většinou nezodpovědně a dělá, jak je tou nejúžasnější ženou na světě. Proto se často dopustí chyb, kterých lituje.

  • Historie
Emma se narodila ve velmi slušné rodině, která je ve společnosti vysoce postavená a vážená. Rodiče jí vychovávali podle svých představ a Emma se nevzpírala až do jejích 13 let. Poté přišla puberta a následně si našla partu kamarádů, která porušovala veškerá pravidla společnosti. Emmě se zlobení však velice líbilo. Její matka z toho dokonce tak trochu zešílela. Otec s Emmou přestal komunikovat a Emma od 16 vyrůstá se skupinkou mladých lidí, kteří se potulují po ulici a vykrádají obchody, aby neumřeli hladem. Ale mají to štěstí, že je financují rodiče Johna, jeden z party. Proto mohou studovat a chovat se normálně. Emma je považována za výbornou a milou studentku. Večery jsou však náročné, protože rodina nemůže živit všech 10 teenagerů v 1 domečku. Proto se střídají. Jednu noc zůstala venku Emma a dalších 5 jejích kamarádů. Tentokrát neměli hlad, a proto se rozhodli, že vykradou malé klenotnictví. Netušili však, že i v tak maličkém obchodě bude alarm. Bohužel nestihli včas uprchnout a byli chyceni a Emma poslána na ostrov.

  • Inventář
švýcarský nožík, zapalovač, energetická tyčinka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama