Pravidla

14. července 2015 v 12:57 | Lorn

Pravidla

  1. Vaša postava, kterou vytváříte, by měla být realistická. Na ostrov jste se dostali proto, že jste si podle jeho majitele nevážili života. Kouřili jste, pili, brali drogy nebo kradli (však vy si něco vymyslíte). Objevili jste se na úplně neznámém místě s cizími lidmi. Přizpůsobte tomu svou postavu. Představte si, že vaše postava doopravdy existovala, a přemýšlejte, jak byste se v této situaci chovali vy. Netvořte Mary/Gary Sue.
  2. Můžete mít kolik postav chcete, zvládnete-li za ně hrát. Nezoufejte, když vaše postava umře, můžete si vždy založit novou. Pokud ve Výzvě dostanete úkol zabít nějakou postavu, nikdy to nedělejte bez vědomí hráče, kterému postava patří. Dejte mu šanci reagovat a bránit se. Posty s tím, že Přišel, viděl, zabil, neberu!
  3. Obrázek vaší postavy pošlete jako fotografii. Neberu žádné obrázky, kresby ani mangu. Formát by měl být jpg/png, gify ne.
  4. Respektujte Vypravěče. V tomto příběhu je to právě on, kdo má moc nad vašimi životy - doslova. Může na vás kdykoliv zaútočit nebo vám pomoct. Nehádejte se s ním, nereagujte pod jeho příspěvky, nestěžujte si na něj.
  5. Na ostrově není pochopitelně signál a vy tudíž nemáte kontakt s okolním světem. Taktéž se můžete pohybovat volně po celém ostrově, i do oceánu můžete vstoupit, ale uprchnout nemůžete. V tom vám brání vpíchnutý čip, který když se vzdálíte daleko od ostrova, dává mírné elektrické šoky (ty sílí společně s dálkou).
  6. Pokud je hra v knize seknutá déle než 3 dny, můžete tam hrát. Také se prosím vyvarujte krátkých postů. Čím delší, tím lepší.
  7. Ve hře se můžou vyskytovat sexuální a násilná témata, proto nedoporučuji hru hráčům mladším 15 let.
- Lorn
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama